× Ajutor facebook

nu sunt blocat dar n o gasesc

Mai Mult
acum 6 ani 6 luni #42 de dilimandri
Buna seara.Am si eu o problema mai ciudata,zic eu.
Fostul prieten al prietenei mele e IT ist...si nu stiu cum a facut dar nici eu nici ea nu ne mai gasim pe facebook.La fostele comentarii apare numele ei,"simplu",cu negru, nu ca la celelalte cu albastru pe care dai clic si intri pa pagina lui.
Ea spune ca nu sunt la "blocked" si m-a invitat sa ma uit.o sa ma duc cat de curand dar vreau sa ma si informez inainte.Daca nu mi-a dat block,ce alta setare s-ar fi manifestat astfel?sa nu ne gasim la search.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 6 ani 6 luni #43 de dilimandri
Aoleu!ati intrat toti in vacanta ?! :ohmy:

Mai Mult
acum 6 ani 5 luni #44 de Ioana Adelina T
Exact asa am patit si eu cu o colega..Nu ne-am dat block una alteia si cu toate astea, pur si simplu nu ne mai gasim pe facebook.Si la fel ca in situatia ta, numele ei apare scris cu negru si toate cele.Chiar mi-as dori sa rezolv problema asta, pentru ca deja devine aiurea.

Mai Mult
acum 6 ani 5 luni #46 de dilimandri

Ioana Adelina T a scris: Exact asa am patit si eu cu o colega..Nu ne-am dat block una alteia si cu toate astea, pur si simplu nu ne mai gasim pe facebook.Si la fel ca in situatia ta, numele ei apare scris cu negru si toate cele.Chiar mi-as dori sa rezolv problema asta, pentru ca deja devine aiurea.

Sincer nu am ajuns sa vad ce setari are ea la facebook pt ca mi-a zis ca i l-a facut o colega...Nu stiu ce sa cred.Sfatul meu e in primul rand sa te duci la ea si sa te lase sa te uiti la setari,la block si ce mai e pe acolo,sa nu fie numele sau adresa ta de mail blocata.apoi mai cauti raspunsuri/solutii.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Ioana Adelina T

Timp creare pagină: 0.108 secunde
Motorizat de Forum Kunena