× Ajutor facebook

Recuperarea contului facebook :(

Mai Mult
acum 6 ani 5 luni #39 de Livia
Buna :) . Sper din suflet sa ma ajutati ca am cautat peste tot si nu am gasit decat multe alte persoane cu aceeasi problema dar nerezolvata :ohmy: . Am avut o problema cu contul de facebook acu vreo luna si pentru asta am activat mai multe masuri de securitate , mai exact toate posibile :P . Am activat si cea cu logarea prin introducerea unui cod generat automat pe telefonul mobil , detin inca acelasi numar de telefon , detin aceeasi adresa de mail , stiu parola , stiu raspunsul la intrebarea de securitate :angry: ... Ce am facut ? Am sters numarul de telefon din aplicatie pentru ca la fiecare logare i-mi cerea sa introduc codul si devenise stresant , intru de pe acelasi calculator :) . Nu am dezactivat si optiunea insa , din neglijenta :( . Acuma cand incerc sa ma loghez , i-mi spune ca nu am listat nici un numar de telefon si ca trebuie sa ma loghez de pe un dispozitiv cunoscut si mai apoi sa adaug un numar de telefon sau sa debifez optiunea :S . Ce dispozitiv mai cunoscut decat calculatorul meu de pe care ma loghez intotdeauna ?:huh: Sa mi se puna tot felul de intrebari , sa mi se ceara sa recunosc prietenii , orice dar sa-mi dea contul inapoi :( . Am trimis si mailuri la ei , in engleza , in italiana pe facebook si in engleza de pe contul cuiva , am facut tot dar fara raspuns . Acuma am scris o carte deja aici , sper sa ma ajutati :oops: .

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.078 secunde
Motorizat de Forum Kunena